Видавець

Книга вийшла у видавництві «Брайт Стар Паблішинг».

Print

Видавництво розпочало свою роботу в 1999 році під назвою «Светлая звезда». У 2009 році було перейменовано в «Брайт Стар Паблішинг». Випускає книги під видавничими марками (імпринтами) «Светлая звезда» і «Брайт Букс».

У сферу видавничих інтересів “Брайт Букс” входять художня та нон-фікшн література як українських, так і зарубіжних авторів.

Серед найвідоміших авторів нон-фікшн літератури такі гучні імена як Волтер Айзексон (біографія Стіва Джобса), колишній президент США Джордж Буш. Мол. (мемуари “Ключові рішення“), Дональд Трамп, Джон Максвелл, Гері Чепмен, Роберт Кіосакі, Джеймс Добсон та багато інших.

У блоці художньої літератури великою популярністю користується серія книг (більшість з яких стали бестселерами) під назвою “Теплі історії”, серед авторів якої такі відомі українцям імена як Надійка Гербіш, Ірина Славінська, Крістіна Бердинських, Міла Іванцова, Тетяна Белімова.

Серед авторів перекладних художніх книг варто особливо відзначити Орсона Скотта Карда з його романом “Гра Ендера“, який вже став класикою світової фантастики. Роман не тільки довгий час тримався під №1 у списку бестселерів за версією «Нью-Йорк Таймс”, але і став володарем найпрестижніших нагород “Небюла” та “Х’юго”.

Сайт видавництва «Брайт Стар Паблішинг».

Сторінка видавництва у “Фейсбук”.